Hakkımızda

CONRAD METAL DETECTORS; 1979 yılından beri elektronik sektöründe hizmet vermektedir.2001 yılı itibari ile metal dedektörleri alanında servis,yedek parça ve onarım olarak faaliyetine devam etmiştir. İlerleyen yıllarda Conrad Tescilli markası ile üretime başlamıştır.

 

Üretimde genellikle ithal ve sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. 3B Boyutlu Yer Altı Görüntüleme ve Radar sistemleri alanında kompakt tasarımlar sunmaktadır. Kullanmış olduğu teknoloji sayesinde rakiplerinden ayrılmaktadır.

 

2014 Yılı içerisinde Conrad PRO-GPR Yer Altı Radarı ve Conrad GEOSURFER Rezistivite ürünlerini üretmeyi ve satışa sunmayı hedeflemiştir.

 

CONRAD METAL DETECTORS; Kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvencesi Belgeleri ile kanıtlamıştır. Üretimi yapılan tüm ürünler CE Kalite Politikaları Yönergelerine ugyun olarak üretilip, sertifikalandırılmıştır.

 

CONRAD METAL DETECTORS; Ürettiği ürünleri başta Türkiye olmak üzere, İtalya, Katar, Avusturya, Rusya, Azerbaycan, Moldovya, Bulgaristan, Mısır, Irak, Suriye, Güney Afrika ülkelerine direkt ve bayileri aracılığıyla ihracını yapmaktadır. Metal Dedektör ve Define Dedektörleri üretimi alanında Öncü firmalardan olmuştur.

 

EM Sistemleri

 

Elektromanyetik araştırma yöntemi arkeojeofizik alanında en çok tercih edilen aram yöntemidir. CONRAD METAL DETECTORS; üretimini yaptığı PRO-800 EM, PRO-900 EM ve X-3 ULTRA Profesyonel EM ürünleri ile bu alanda öncülük etmektedir.

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin; 0216 370 1341 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Conrad Metal Detectors